Stránky klubu Magic:the Gathering Chomutov

Z diskuze...

Novinky

Nová sezóna!

Je tu nový školní rok a to kromě povinností do školy znamená také začátek pravidelných srazů v DDM. Co je nového se můžete dočíst uvnitř:)
V první řadě bych chtěl upozornit, že ještě nevím kdy bude první oficiální sraz, je možný že bude už tento pátek, ale nejpozději by byl ten příští. Zítra se půjdu do DDM optat;)

Dále bych chtěl všechny ubezpečit, že se do DDM vejít budeme a proto budeme rádi za každého nového člena:) (reaguji na obavu některých našich členů, kteří na táboře zrekrutovali nové členy).

Co se týče turnajů, první by bylo Legacy, o dalším rozhodne demokratické hlasování. Nejpodporovanější formáty by byli Legacy a all-common(Legacy, Standard, Extended). Bohužel se bude muset nadále platit ke startovnému 10,- pro DDM, čehož se asi nezbavíme(do té doby co budem v DDM:D ).

Další bod bych chtěl věnovat ochraně karet před poničením karet. Všiml jsem si(a nebudu asi jediný), že někteří nováčci nemají desky(a tudíž se jim na karty lepí různé nečistoty, nemluvě o poškrábání, přelámání rohů atd...). Proto bych chtěl touto cestou poprosit, abyste si  pořídili desky na karty, prodávají se snad ve všech internetových obchodech s Magicy nebo v papírnictvích. Obaly na karty mají myslím všichni, kdo je nemá, sežene je také na internetu nebo v papírnictvích. Proto bych chtěl zavést nové pravidlo: BEZ OBALŮ SE NESMÍ HRÁT ŽÁDNÉ HRY DO GATEWAY!
Hráčské postřehy a zkušenosti ohledně obalů zde.

Pokud si budete někdo z nováčků stavět nový balík a nebudete si náhodou jist, zda je na určitý formát nebo zda má cenu ho stavět, nestyďte se obrátit na některého ze zkušenějších hráčů, každý jsme jednou začínali;)
Také byla založena Diskuze ohledně konstrukce balíků.

V neposlední řadě je také nutno se (opět) zmínit o některých změnách pravidel, které přes prázdniny proběhly, více zde.
Pokud nebudete něčemu rozumět, rád vám to na klubu vysvětlím(což ostatně budu muset stejně, kvůli členům kteří se na internet třeba nedostali). Podle těchto pravidel se budou bez vyjímky hrát turnaje a Gateway.

Tak, to je snad vše co jsem vám chtěl sdělit a už mi nezbývá nic jiného než se těšit na první sraz:p :D

(P.S.: pokud něčemu nerozumíte, napište to do komentářů pod článek;) )
Poslední komentáře
24.09.2009 19:37:11: asi 10.10., ale ještě to sem napíšu
24.09.2009 18:01:20: Neví někdo náhodou kdy bude ten 2HG? Až budete vědět tak napište.:-D
24.09.2009 16:17:04: Zítra(pátek) sraz normálně v DDM. Připomínám změnu poplatků, tento školní rok je poplatek za schůzku...
04.09.2009 14:14:32: Když jsi říkal o deskách mám asi dvoje nebo troje desky takže kdo by chtěl přihlašte se jen mám málo...