Stránky klubu Magic:the Gathering Chomutov

Z diskuze...

Srazy

Nový příspěvek - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7271":
Faerie
Určitě rádi přijedem a kolik je na turnnaj vstupné?
____________________________
:)
MichalDragon
Asi v nějaký hospodě. =)
____________________________
Já jsem jen neporazitelný goblin.
kaluzny.michal
a kde máte prostory, že nemusíte vybírat vstupné?
Markéta Wolfová
Zdravím do Chomutova! Máme Magic klub v Podbořanech, schází se nás tak deset a začínáme po roce činnosti pokukovat po dalších hráčích na testování balíčků. Nechtěli byste udělat výměnou návštěvu? I když - raději bych pozvala Vás k nám, u nás je vstupné zdarma a trochu se mi příčí z dětí páčit vstupné jen za to, že si jdou zahrát Magic. A taky děláme každý měsíc turnájek, sice zatím nikdo nenastudoval formáty, tak hrajeme s tím co máme, ale 3 boostery se na každém turnaji rozdělí ;) Případné info - mfwolf@seznam.cz
kaluzny.michal
zatím to vypadá že budu v Chomutově jednou za dva týdny, ale nevim jak budu stíhatv pátek(ještě nevim jak budu mít rozvrh).

jinak na začátku nového školního roku bývá v DDM den otevřených dveří(bývalo to asi ve středu), takže jestli máš čas tak bys tam mohl jít prezentovat. taky můžeš M:tG propagovat ve škole(takhle jsem nalákal Umlyho:D ).
Adam Sailer
Bylo by sice pěkný kdyby byl klub i ve středu, ale já jakožto středoškolskej student (joke :D) mam školu do půl pátý, takže to budu těžko stíhat, navíc nevím jestli se najde dostatek lidí kteří by chodily. Ke konci roku nás tam bývalo 4-6 a to se chodilo jen v pátek, takhle si každej zajde ve středu a v pátek už ne a naopak, takže se těch 6 lidí vydělí mezi dva dny a bude nás tam celkem 3 :D. Chtělo by to udělat nějakou náborovou akci, chomutov není zase tak malé město a mtg hráčů tu bude určitě víc, ale možná ani neví o tom že se v DDM každý pátek scházíme. Jinak Michyle ty to budeš letos stíhat nebo ne ? Protože jestli ne tak odejde další doposud aktivně chodící člen a začne to bejt hodně špatný :D (když tam budu Já, šustr, Vecka, Milák a někdy Poledníčci - ostatní členové chodí dost nepravidelně)(za předpokladu že nepřijde nikdo nový)
____________________________
Chomutov!
kaluzny.michal
myslím že ne, maximálně bude klub i ve středu
Meelkor
Bude se něco měnit ohledně srazů v DDM od nového školního roku? :P
____________________________
Taký ten chalan s dlouhýma vlasama v černym a brejlema (^_^)
Faerie
Kdyby jsme to měli vymyslet my tak bychom to dali určitě levněji na 10Kč jak to bylo skoro vždycky
____________________________
:)
Annorka
detail- inkasuje ddm a my jsme si to rozhodně nevymysleli. A je zde taky možnost zaplatit si 500kč na rok.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7